Kynologenvereniging Nieuwegein

Contact

Kynologenvereniging Nieuwegein
www.kvnieuwegein.nl
p/a Dorpsstraat 12 4124 AM Hagestein

Trainingslocatie Galecop
Galecopperzoom 3,
3437 PJ  Nieuwegein           030 – 688 00 03
Bereikbaar ma/do van 19:00 - 21:30
en za van 10:00 13:00 uur
info@kvnieuwegein.nl

Opgericht 14 januari 1985
Lid van de Raad van Beheer

Erevoorzitter
Cor van Bemmel (2009)

Ereleden
Albert Zuring (1990)
Frans Rietveld (1993)
Jos van Vliet (1998)
Piet Haarmans (2006)
Cor Gerritse (2009)
Kees Blonk (2010)
Jeannette de Geus (2011)

Leden van Verdienste
Erica Honingh-Radder
Lies Wilderbeek
Maureen Hennink

Hoofdsponsor
Prins Petfoods

Barcoördinator
Hanneke Brandt-Enkelaar
bar@kvnieuwegein.nl

Gebouwbeheerder
Vacant

Ledenadministratie
ledenadministratie@kvnieuwegein.nl

Locatiebeheerder
Hans Uitewaal
hans.uitewaal@ziggo.nl

Redactie
redactie@kvnieuwegein.nl

Stuurgroep Trainerszaken
Annemiek Cazemier
Marinka de Goeij
Peter Vergeer
trainerszaken@kvnieuwegein.nl

Verhuur
verhuur@kvnieuwegein.nl

Website
Marco Kaptijn
webmaster@kvnieuwegein.nl

Bestuur:
Voorzitter
Marinka de Goeij                06 - 51 177 110
voorzitter@kvnieuwegein.nl

Secretaris
Annemiek Cazemier          06 - 22 279 714
secretaris@kvnieuwegein.nl

Penningmeester
Ingrid Mennes                    06 - 21 513 682
penningmeester@kvnieuwegein.nl
IBAN: NL18INGB0004821857
t.n.v. Penningmeester K.V.N. Houten

Event team
Alice van Vliet                     06 - 15 617 661
eventteam@kvnieuwegein.nl

Juridische zaken
Debbie Gronnak                 06 - 51 464 835

Locatiecoördinator
Peter Vergeer                      06 - 14 597 698

Disciplines:
Behendigheid
behendigheid@kvnieuwegein.nl

Dogfrisbee
Erica Honingh                0345 - 53 07 01
dog-frisbee@kvnieuwegein.nl

Flyball
flyball@kvnieuwegein.nl

Hoopers
hoopers@kvnieuwegein.nl

Obedience (G&G)
obedience@kvnieuwegein.nl

Puppytraining en GH
Annemiek Cazemier
pup-gh@kvnieuwegein.nl

Ringtraining
Willy Elbertse
ringtraining@kvnieuwegein.nl

SBB
Lies Wilderbeek
sbb@kvnieuwegein.nl

Pre-Obedience (VGG)
preobedience@kvnieuwegein.nl

Zoek


Handig
Contributie
Downloads
E-mailadressen
Inschrijven cursussen
Kalender

Puppytraining
Startlicenties
Terreinregels
Verhuur

Kynologen Vereniging Nieuwegein

1 day 10 hours ago

Het event team van KVNieuwegein heeft weer iets leuks in petto en wel een multilijn maken. Er komen verschillende technieken aan bod. De workshop wordt gegeven door medewerkers van Multi-lijn. De datum waarop dit gaat plaats vinden is 17 maart 2018 in het clubgebouw van KVN en wel van 14.00-16.30 uur.
De kosten hiervoor zijn voor KVN leden 30 euro en niet leden betalen 32,50 euro. Inschrijven is mogelijk tot 10 maart.

Het event team van KVNieuwegein heeft weer iets leuks in petto en wel een multilijn maken. Er komen verschillende technieken aan bod. De workshop wordt gegeven door medewerkers van Multi-lijn. De datum waarop dit gaat plaats vinden is 17 maart 2018 in het clubgebouw van KVN en wel van 14.00-16.30 uur.
De kosten hiervoor zijn voor KVN leden 30 euro en niet leden betalen 32,50 euro. Inschrijven is mogelijk tot 10 maart.

Kynologen Vereniging Nieuwegein

1 day 11 hours ago

Het event team van KVNieuwegein heeft weer iets leuks in petto en wel een multilijn maken. Er komen verschillende technieken aan bod. De workshop wordt gegeven door medewerkers van Multi-lijn. De datum waarop dit gaat plaats vinden is 17 maart 2018 in het clubgebouw van KVN en wel van 14.00-16.30 uur. Er zijn maar een beperkt aantal plaatsen dus van tevoren opgeven is… [ 88 more words ]

http://kvnieuwegein.nl/workshop-multilijn-maken/

De nieuwste editie van Raadar, de nieuwsbrief van de Raad van Beheer, is gepubliceerd. Raadar jaargang 6 Nr. 2 Special "Verrassende Nederlandse Hondenrassen" Nu verkrijgbaar! De Raad van Beheer presenteerde tijdens de nieuwjaarsreceptie van 13 januari jl. het boek Verrassende Nederlandse Hondenrassen, over de negen eigen hondenrassen die ons land rijk is. Na zestien jaar is er eindelijk weer een degelijk en actueel naslagwerk over onze Nederlandse trots!

http://kvnieuwegein.nl/raadar-nr-2-februari-2018/

Nieuws

Workshop multilijn maken

Raadar Nr. 2, februari 2018

24 februari schoonmaak en klussendag

Het KVN Steenuilen verblijf