Kynologenvereniging Nieuwegein

Contact

Kynologenvereniging Nieuwegein
www.kvnieuwegein.nl
p/a Dorpsstraat 12 4124 AM Hagestein

Trainingslocatie Galecop
Galecopperzoom 3,
3437 PJ  Nieuwegein           030 – 688 00 03
Bereikbaar ma/do van 19:00 - 21:30
en za van 10:00 13:00 uur
info@kvnieuwegein.nl

Opgericht 14 januari 1985
Lid van de Raad van Beheer

Erevoorzitter
Cor van Bemmel (2009)

Ereleden
Albert Zuring (1990)
Frans Rietveld (1993)
Jos van Vliet (1998) †(2018)
Piet Haarmans (2006) †(2016)
Cor Gerritse (2009)
Kees Blonk (2010)
Jeannette de Geus (2011)

Leden van Verdienste
Erica Honingh-Radder
Lies Wilderbeek
Maureen Hennink
Mirjam van Ewijk

Hoofdsponsor
Prins Petfoods

Barcoördinator
Peter Vergeer
bar@kvnieuwegein.nl

Ledenadministratie
ledenadministratie@kvnieuwegein.nl

Event team
Trudi de Goeij
eventteam@kvnieuwegein.nl

Locatiebeheerder
Hans Uitewaal
hans.uitewaal@ziggo.nl

Redactie
redactie@kvnieuwegein.nl

Stuurgroep Trainerszaken
Annemiek Cazemier
Marinka de Goeij
Peter Vergeer
trainerszaken@kvnieuwegein.nl

Verhuur
verhuur@kvnieuwegein.nl

Website
Marco Kaptijn
beheerder@kvnieuwegein.nl

Bestuur:
Voorzitter
Marinka de Goeij                06 - 51 177 110
voorzitter@kvnieuwegein.nl

Secretaris
Annemiek Cazemier          06 - 22 279 714
secretaris@kvnieuwegein.nl

Penningmeester
Ingrid Mennes                    06 - 21 513 682
penningmeester@kvnieuwegein.nl
IBAN: NL18INGB0004821857
t.n.v. Penningmeester K.V.N. Houten

Juridische zaken
Debbie Gronnak                 06 - 51 464 835

Locatiecoördinator
Peter Vergeer                      06 - 14 597 698

ICT
Marco Kaptijn                     06 - 1926 8841
beheer@kvnieuwegein.nl

Disciplines:
Behendigheid
behendigheid@kvnieuwegein.nl

Dogfrisbee
Erica Honingh                0345 - 53 07 01
dog-frisbee@kvnieuwegein.nl

Flyball
Pam Goedholt
flyball@kvnieuwegein.nl

Hoopers
Ashley van Lieshout
hoopers@kvnieuwegein.nl

Obedience (G&G)
Carola Weijmans
obedience@kvnieuwegein.nl

Puppytraining en GH
Tessa van Lammeren
pup-gh@kvnieuwegein.nl

Ringtraining
Willy Elbertse
ringtraining@kvnieuwegein.nl

SBB
Lies Wilderbeek
sbb@kvnieuwegein.nl

Pre-Obedience (VGG)
Carola Weijmans
preobedience@kvnieuwegein.nl

Zoek


Handig
Contributie
Downloads
E-mailadressen
Inschrijven cursussen
Kalender

Puppytraining
Startlicenties
Terreinregels
Verhuur

19 hours 4 minutes ago

Vandaag las ik op facebook een oproep van een oud-cursist die een oplossing zoekt voor haar border collie. Ze is altijd actief met honden geweest maar is momenteel al maanden ziek en heeft nog geen uitzicht op herstel. Ze vindt dat haar hond meer nodig heeft. Ze zou graag willen dat iemand met haar hond gaat trainen zodat de hond gewoon thuis kan blijven wonen. En niet ergens langdurig hoeft te logeren of zelfs herplaatst moet worden. Ze woont in Ijsselstein.
Is er iemand die interesse heeft om zsm met deze goedluisterde onzekere border collie teef te gaan trainen? Stuur mij dan een persoonlijk bericht.

Kynologen Vereniging Nieuwegein

5 days 4 hours ago

De nieuwste editie van Raadar, de nieuwsbrief van de Raad van Beheer, is gepubliceerd.
Deze eerste editie van het jaar is een Raadar Special over de Kennis Tour 2019.
Raadar nr. 1 januari 2019

https://www.houdenvanhonden.nl/contentassets/5d6c1b68272e43dab4c0a2d9fb51150f/rvb_raadar_special_2019_01_januari_kennis-tour.pdf

https://kvnieuwegein.nl/de-nieuwste-editie-van-raadar-de-nieuwsbrief-van-de-raad-van-beheer-is-gepubliceerd-4/

 

Nieuws

De nieuwste editie van Raadar, de nieuwsbrief van de Raad van Beheer, is gepubliceerd.

Trainingen Detectie en Praktijkspeuren

Nieuws van Sponsorkliks, pak je voordeel en steun K.V.N.

De nieuwste editie van Raadar, de nieuwsbrief van de Raad van Beheer, is gepubliceerd.

12 januari: Wandelen, eten en nieuwjaarsborrel

Diploma uitreiking 14 december

De inschrijving is geopend

Snuffelworkshop Flyball

Deze winter extra Hooperslessen

Kynologenclub Culemborg e.o. organiseert in 2019 de cursus BFH (oud KK1)