Kynologenvereniging Nieuwegein

Contact

Kynologenvereniging Nieuwegein
www.kvnieuwegein.nl
p/a Dorpsstraat 12 4124 AM Hagestein

Trainingslocatie Galecop
Galecopperzoom 3,
3437 PJ  Nieuwegein           030 – 688 00 03
Bereikbaar ma/do van 19:00 - 21:30
en za van 10:00 13:00 uur
info@kvnieuwegein.nl

Opgericht 14 januari 1985
Lid van de Raad van Beheer

Erevoorzitter
Cor van Bemmel (2009)

Ereleden
Albert Zuring (1990)
Frans Rietveld (1993)
Jos van Vliet (1998)
Piet Haarmans (2006)
Cor Gerritse (2009)
Kees Blonk (2010)
Jeannette de Geus (2011)

Leden van Verdienste
Erica Honingh-Radder
Lies Wilderbeek
Maureen Hennink

Hoofdsponsor
Prins Petfoods

Barcoördinator
Hanneke Brandt-Enkelaar
bar@kvnieuwegein.nl

Gebouwbeheerder
Vacant

Ledenadministratie
ledenadministratie@kvnieuwegein.nl

Locatiebeheerder
Hans Uitewaal
hans.uitewaal@ziggo.nl

Redactie
redactie@kvnieuwegein.nl

Stuurgroep Trainerszaken
Annemiek Cazemier
Marinka de Goeij
Peter Vergeer
trainerszaken@kvnieuwegein.nl

Verhuur
verhuur@kvnieuwegein.nl

Website
Marco Kaptijn
webmaster@kvnieuwegein.nl

Bestuur:
Voorzitter
Marinka de Goeij                06 - 51 177 110
voorzitter@kvnieuwegein.nl

Secretaris
Annemiek Cazemier          06 - 22 279 714
secretaris@kvnieuwegein.nl

Penningmeester
Ingrid Mennes                    06 - 21 513 682
penningmeester@kvnieuwegein.nl
IBAN: NL18INGB0004821857
t.n.v. Penningmeester K.V.N. Houten

Event team
Alice van Vliet                     06 - 15 617 661
eventteam@kvnieuwegein.nl

Juridische zaken
Debbie Gronnak                 06 - 51 464 835

Locatiecoördinator
Peter Vergeer                      06 - 14 597 698

Disciplines:
Behendigheid
behendigheid@kvnieuwegein.nl

Dogfrisbee
Erica Honingh                0345 - 53 07 01
dog-frisbee@kvnieuwegein.nl

Flyball
flyball@kvnieuwegein.nl

Hoopers
hoopers@kvnieuwegein.nl

Obedience (G&G)
obedience@kvnieuwegein.nl

Puppytraining en GH
Annemiek Cazemier
pup-gh@kvnieuwegein.nl

Ringtraining
Willy Elbertse
ringtraining@kvnieuwegein.nl

SBB
Lies Wilderbeek
sbb@kvnieuwegein.nl

Pre-Obedience (VGG)
preobedience@kvnieuwegein.nl

Zoek


Handig
Contributie
Downloads
E-mailadressen
Inschrijven cursussen
Kalender

Puppytraining
Startlicenties
Terreinregels
Verhuur

Kynologen Vereniging Nieuwegein

20 hours 59 minutes ago

En wederom met excuses voor de vertraging hierbij ook de laatste tussenstand na de Handlers keuze

Kynologen Vereniging Nieuwegein

21 hours 1 minute ago

Met excuses voor de vertraging hierbij de uitslag van de Handlers keuze

Kynologen Vereniging Nieuwegein

1 day 15 hours ago

Na het grote succes van de zomerfuncursus in 2017 is er besloten om dit weer te herhalen. De zomerfuncursus bestaat uit 6 onderdelen, wat je precies op welke datum gaat doen is nog een verrassing. Wat we wel al weten zijn de zaterdagen waarop de cursus gegeven zal worden. Het gaat om de volgende dagen 30 juni, 7 juli, 21 Juli, 4 Augustus, 11 Augustus. [ 130 more words ]
https://kvnieuwegein.nl/zomerfuncursus-2018/

Nieuws

Zomerfuncursus 2018

Catalogus voor de behendigheidswedstrijd voor debutanten op 27 mei

Hilarische Spelletjesdag 2018

Workshop massage bij honden

Vrijwilligers gezocht voor de Debutantenwedstrijd

Debutantenwedstrijd behendigheid

Raadar nr. 6 – maart 2018

Uitnodiging (opfris)training algemene voedingsleer en vers vlees, meld u nu aan!