Kynologenvereniging Nieuwegein

Contact

Kynologenvereniging Nieuwegein
www.kvnieuwegein.nl
p/a Dorpsstraat 12 4124 AM Hagestein

Trainingslocatie Galecop
Galecopperzoom 3,
3437 PJ  Nieuwegein           030 – 688 00 03
Bereikbaar ma/do van 19:00 - 21:30
en za van 10:00 13:00 uur
info@kvnieuwegein.nl

Opgericht 14 januari 1985
Lid van de Raad van Beheer

Erevoorzitter
Cor van Bemmel (2009)

Ereleden
Albert Zuring (1990)
Frans Rietveld (1993)
Jos van Vliet (1998) †(2018)
Piet Haarmans (2006) †(2016)
Cor Gerritse (2009)
Kees Blonk (2010)
Jeannette de Geus (2011)

Leden van Verdienste
Erica Honingh-Radder
Lies Wilderbeek
Maureen Hennink
Mirjam van Ewijk

Hoofdsponsor
Prins Petfoods

Barcoördinator
Peter Vergeer
bar@kvnieuwegein.nl

Ledenadministratie
ledenadministratie@kvnieuwegein.nl

Event team
Trudi de Goeij
eventteam@kvnieuwegein.nl

Locatiebeheerder
Hans Uitewaal
hans.uitewaal@ziggo.nl

Redactie
redactie@kvnieuwegein.nl

Stuurgroep Trainerszaken
Annemiek Cazemier
Marinka de Goeij
Peter Vergeer
trainerszaken@kvnieuwegein.nl

Verhuur
verhuur@kvnieuwegein.nl

Website
Marco Kaptijn
beheerder@kvnieuwegein.nl

Bestuur:
Voorzitter
Marinka de Goeij                06 - 51 177 110
voorzitter@kvnieuwegein.nl

Secretaris
Annemiek Cazemier          06 - 22 279 714
secretaris@kvnieuwegein.nl

Penningmeester
Ingrid Mennes                    06 - 21 513 682
penningmeester@kvnieuwegein.nl
IBAN: NL18INGB0004821857
t.n.v. Penningmeester K.V.N. Houten

Juridische zaken
Debbie Gronnak                 06 - 51 464 835

Locatiecoördinator
Peter Vergeer                      06 - 14 597 698

ICT
Marco Kaptijn                     06 - 1926 8841
beheer@kvnieuwegein.nl

Disciplines:
Behendigheid
behendigheid@kvnieuwegein.nl

Dogfrisbee
Erica Honingh                0345 - 53 07 01
dog-frisbee@kvnieuwegein.nl

Flyball
Pam Goedholt
flyball@kvnieuwegein.nl

Hoopers
Ashley van Lieshout
hoopers@kvnieuwegein.nl

Obedience (G&G)
Carola Weijmans
obedience@kvnieuwegein.nl

Puppytraining en GH
Tessa van Lammeren
pup-gh@kvnieuwegein.nl

Ringtraining
Willy Elbertse
ringtraining@kvnieuwegein.nl

SBB
Lies Wilderbeek
sbb@kvnieuwegein.nl

Pre-Obedience (VGG)
Carola Weijmans
preobedience@kvnieuwegein.nl

Zoek


Handig
Contributie
Downloads
E-mailadressen
Inschrijven cursussen
Kalender

Puppytraining
Startlicenties
Terreinregels
Verhuur

Kynologen Vereniging Nieuwegein

1 day 20 hours ago

Op 24 november wordt er een Piet fotoshoot georganiseerd bij KVN.

Van 11:00 tot 15:00 uur is er een fotograaf aanwezig, dus als je op de foto wilt met je hond en Piet kan
dat. Als je even moet wachten op de fotograaf is er een speurtocht en vanaf 13:00 uur een piekenrace
op de SBB baan.

De kosten voor de deelname aan de speurtocht op de piekenrace is 1 euro per keer.

Kynologen Vereniging Nieuwegein

3 days 2 hours ago

Na de super gambling is er wellicht al een aftekening te zien waar het naartoe gaat dit seizoen. Who is hot and who is not?

Tijd voor de tussenstand.

Bij de lummels in ieder geval geen clean sweep. Haven zorgt wel met een tweede keer een tweede plaats voor verandering van de nummer 1 positie. Ook als je niets wint kan je de competitie winnen, is dat wat we hier gaan zien?

Op maar 2 puntjes achter Haven zien we Charlie die de eerste ronde nog wist te winnen. Een vierde plek is niet voldoende om aan de top te kunnen blijven.

De derde plek blijft onveranderd doordat Nala al twee keer een derde plek gehaald heeft en in de tussenstand die plek ook bewoont.

De grootste winst staat dit keer op naam van Dexter die 3 posities weet te stijgen. Hij wint dan ook de SG. Keep this up!

Bij de ukkies zien we een iets grotere wijziging. Door de SG te winnen weet Gina twee plaatsen op te schuiven en de eerste plek in te nemen. Ze slaat ook gelijk een gat met de nummer twee Dusty van 4 punten, dat wordt werken voor de anderen om weer bij te komen.

Dyno bezet nu de 3e plaats maar heeft wel al 6 punten achterstand, en dat terwijl hij op de eerste plaats stond.

Ook hier een 3 plaatsen stijger en wel Toby door met de winst aan de haal te gaan. Dat lukt hem al met een tweede plek in de SG, chapeau!

Bij de ougies dit keer niet hele gekke wijzigingen in de top. Of wacht ehm…..helemaal totaal geen wijzigingen. Alles stationair en geen enkele winst of verlies. Stacy is bezig met een clean sweep, Ray-cee met een silver sweap en D’oro met een bronze sweap. De gaten worden hier snel groter maar we zijn pas bij het tweede onderdeel dus alles is nog mogelijk (en voor de spanning eigenlijk ook wel leuker).

Hier dus geen mentale winnaar maar gelukkig ook geen mentale verliezer.

Ik zou zeggen op naar de volgende; Eigen Tijd, hoe goed ken jij je hondje (en jezelf). Wie gaat zichzelf overschatten en wie is veel beter dan hij denkt? En natuurlijk, wie heeft er gewoon domweg heeeeeel veel geluk.

 

Nieuws

Piet fotoshoot 24 november van 11:00 tot 15:00 uur

De nieuwste editie van Raadar, de nieuwsbrief van de Raad van Beheer, is gepubliceerd. 

Nieuws van de Raad van Beheer over de vernieuwde opzet van de KK1 en KK2 cursus