Kynologenvereniging Nieuwegein

Contact

Kynologenvereniging Nieuwegein
www.kvnieuwegein.nl
p/a Dorpsstraat 12 4124 AM Hagestein

Trainingslocatie Galecop
Galecopperzoom 3,
3437 PJ  Nieuwegein           030 – 688 00 03
Bereikbaar ma/do van 19:00 - 21:30
en za van 10:00 13:00 uur
info@kvnieuwegein.nl

Opgericht 14 januari 1985
Lid van de Raad van Beheer

Erevoorzitter
Cor van Bemmel (2009)

Ereleden
Albert Zuring (1990)
Frans Rietveld (1993)
Jos van Vliet (1998)
Piet Haarmans (2006)
Cor Gerritse (2009)
Kees Blonk (2010)
Jeannette de Geus (2011)

Leden van Verdienste
Erica Honingh-Radder
Lies Wilderbeek
Maureen Hennink
Mirjam van Ewijk

Hoofdsponsor
Prins Petfoods

Barcoördinator
Hanneke Brandt-Enkelaar
bar@kvnieuwegein.nl

Gebouwbeheerder
Vacant

Ledenadministratie
ledenadministratie@kvnieuwegein.nl

Locatiebeheerder
Hans Uitewaal
hans.uitewaal@ziggo.nl

Redactie
redactie@kvnieuwegein.nl

Stuurgroep Trainerszaken
Annemiek Cazemier
Marinka de Goeij
Peter Vergeer
trainerszaken@kvnieuwegein.nl

Verhuur
verhuur@kvnieuwegein.nl

Website
Marco Kaptijn
beheerder@kvnieuwegein.nl

Bestuur:
Voorzitter
Marinka de Goeij                06 - 51 177 110
voorzitter@kvnieuwegein.nl

Secretaris
Annemiek Cazemier          06 - 22 279 714
secretaris@kvnieuwegein.nl

Penningmeester
Ingrid Mennes                    06 - 21 513 682
penningmeester@kvnieuwegein.nl
IBAN: NL18INGB0004821857
t.n.v. Penningmeester K.V.N. Houten

Event team
Alice van Vliet                     06 - 15 617 661
eventteam@kvnieuwegein.nl

Juridische zaken
Debbie Gronnak                 06 - 51 464 835

Locatiecoördinator
Peter Vergeer                      06 - 14 597 698

ICT
Marco Kaptijn                     06 - 1926 8841
beheer@kvnieuwegein.nl

Disciplines:
Behendigheid
behendigheid@kvnieuwegein.nl

Dogfrisbee
Erica Honingh                0345 - 53 07 01
dog-frisbee@kvnieuwegein.nl

Flyball
Pam Goedholt
flyball@kvnieuwegein.nl

Hoopers
Ashley van Lieshout
hoopers@kvnieuwegein.nl

Obedience (G&G)
Carola Weijmans
obedience@kvnieuwegein.nl

Puppytraining en GH
Annemiek Cazemier
pup-gh@kvnieuwegein.nl

Ringtraining
Willy Elbertse
ringtraining@kvnieuwegein.nl

SBB
Lies Wilderbeek
sbb@kvnieuwegein.nl

Pre-Obedience (VGG)
Carola Weijmans
preobedience@kvnieuwegein.nl

Zoek


Handig
Contributie
Downloads
E-mailadressen
Inschrijven cursussen
Kalender

Puppytraining
Startlicenties
Terreinregels
Verhuur

Kynologen Vereniging Nieuwegein

1 month 1 week ago

De nieuwste editie van Raadar, de nieuwsbrief van de Raad van Beheer, is gepubliceerd. Raadar nr. 8/2018 Special Dag van de Hond Met deze keer een foto impressie van de activiteiten bij de aan gesloten verenigingen.
https://kvnieuwegein.nl/raadar-nr-8-2018-special-dag-van-de-hond/

Kynologen Vereniging Nieuwegein

1 month 1 week ago

Afgelopen zondag is tijdens de algemene leden vergadering Mirjam van Ewijk benoemd tot Lid van Verdienste. Mirjam is ruim 25 jaar actief binnen de vereniging, ze heeft heel veel functies bekleed. Mirjam van harte gefeliciteerd met deze prachtige titel. We zijn erg blij met je geweldige inzet! Hieronder de speld die ze bij de huldiging heeft ontvangen!
https://kvnieuwegein.nl/mirjam-van-ewijk-is-benoemd-tot-lid-van-verdienste/

Kynologen Vereniging Nieuwegein

1 month 2 weeks ago

Afgelopen zondag 27 mei is er bij KVN een Debutantenwedstrijd georganiseerd. Het is een zeer succesvol evenement geweest. We hadden prachtig weer en vele bezoekers. Er waren erg veel medewerkers in touw om er een geslaagde dag van te maken. Vanaf deze kant iedereen nogmaals bedankt voor de inzet.
Er is een heel album met foto's toegevoegd, heb jij nog leuke foto's gemaakt deel ze dan even, dan kunnen we die ook toevoegen.
https://kvnieuwegein.nl/alle-fotos-van-de-debutanten-wedstrijd-van-zondag-27-mei/

Nieuws

Nazomerwandeling

De nieuwste editie van Raadar

Diploma uitreiking 2018-I

Zondag 26 augustus een U.F.O Dogfrisbee wedstrijd plaats bij KVNieuwegein

Mirjam van Ewijk is benoemd tot lid van verdienste