Kynologenvereniging Nieuwegein

Contact
Kynologenvereniging Nieuwegein
www.kvnieuwegein.nl
Dorpsstraat 12 4124 AM Hagestein
ING bank: NL18INGB0004821857
t.n.v. Kynologenvereniging Nieuwegein
info@kvnieuwegein.nl

Trainingslocatie Galecop

Galecopperzoom 3
3437 PJ  Nieuwegein
030 – 688 00 03
LET OP: DIT TELEFOONNUMMER IS TIJDENS DE
ZOMER- EN WINTERSTOP BUITEN GEBRUIK

Tijdens de zomer- en winterstop kunt u ons bereiken
via info@kvnieuwegein.nl en
ledenadministratie@kvnieuwegein.nl

Opgericht 14 januari 1985
Lid van de Raad van Beheer

Erevoorzitter
Cor van Bemmel (2009)
Ereleden
Albert Zuring (1990)
Frans Rietveld (1993)
Jos van Vliet (1998)
Piet Haarmans (2006)
Cor Gerritse (2009)
Kees Blonk (2010)
Jeannette de Geus (2011)

Hoofdsponsor
Prins Petfoods

Bestuur:
Voorzitter
Marinka de Goeij
voorzitter@kvnieuwegein.nl
marinka.degoeij@gmail.com
Secretaris
Annemiek Cazemier
secretaris@kvnieuwegein.nl
Penningmeester
Ingrid Mennes
penningmeester@kvnieuwegein.nl
ING bank: NL18INGB0004821857
t.n.v. Penningmeester K.V.N.
Stuurgroep trainerszaken
trainerszaken@kvnieuwegein.nl
Event team
Alice van Vliet
Locatiecoördinator
Peter vergeer

Redactie
redactie@kvnieuwegein.nl

Ledenadministratie

ledenadministratie@kvnieuwegein.nl
Website en ICT
Bruno van Oers
Marco Kaptijn
webmaster@kvnieuwegein.nl

Locatiebeheerder
beheerder@kvnieuwegein.nl

Barcoördinator
bar@kvnieuwegein.nl

Gedragsdeskundige
Simone van der Hoeven
info@simonevanderhoeven.nl

Hoofdtrainers
Dogfrisbee
Erica Honingh
dog-frisbee@kvnieuwegein.nl

Overige disciplines
Behendigheid
behendigheid@kvnieuwegein.nl
Flyball
trainers.flyball@gmail.com
GH
pup-gh@kvnieuwegein.nl
Hoopers
hoopers@kvnieuwegein.nl
Pre-Obedience (VGG)
preobedience@kvnieuwegein.nl
Obedience (GG)
obedience@kvnieuwegein.nl
Puppytraining
pup-gh@kvnieuwegein.nl
Ringtraining
ringtraining@kvnieuwegein.nl
SBB
sbb@kvnieuwegein.nl

Zoek


Handig
Contributie
Downloads
E-mailadressen
Inschrijven cursussen
Kalender

Puppytraining
Startlicenties
Terreinregels
Verhuur

Kynologen Vereniging Nieuwegein

20 hours 37 minutes ago

En wederom met excuses voor de vertraging hierbij ook de laatste tussenstand na de Handlers keuze

Kynologen Vereniging Nieuwegein

20 hours 39 minutes ago

Met excuses voor de vertraging hierbij de uitslag van de Handlers keuze

Kynologen Vereniging Nieuwegein

1 day 15 hours ago

Na het grote succes van de zomerfuncursus in 2017 is er besloten om dit weer te herhalen. De zomerfuncursus bestaat uit 6 onderdelen, wat je precies op welke datum gaat doen is nog een verrassing. Wat we wel al weten zijn de zaterdagen waarop de cursus gegeven zal worden. Het gaat om de volgende dagen 30 juni, 7 juli, 21 Juli, 4 Augustus, 11 Augustus. [ 130 more words ]
https://kvnieuwegein.nl/zomerfuncursus-2018/

Nieuws

Zomerfuncursus 2018

Catalogus voor de behendigheidswedstrijd voor debutanten op 27 mei

Hilarische Spelletjesdag 2018

Workshop massage bij honden

Vrijwilligers gezocht voor de Debutantenwedstrijd

Debutantenwedstrijd behendigheid

Raadar nr. 6 – maart 2018

Uitnodiging (opfris)training algemene voedingsleer en vers vlees, meld u nu aan!