Kynologenvereniging Nieuwegein

Contact
Kynologenvereniging Nieuwegein
www.kvnieuwegein.nl
Dorpsstraat 12 4124 AM Hagestein
ING bank: NL18INGB0004821857
t.n.v. Kynologenvereniging Nieuwegein
info@kvnieuwegein.nl

Trainingslocatie Galecop

Galecopperzoom 3
3437 PJ  Nieuwegein
030 – 688 00 03
LET OP: DIT TELEFOONNUMMER IS TIJDENS DE
ZOMER- EN WINTERSTOP BUITEN GEBRUIK

Tijdens de zomer- en winterstop kunt u ons bereiken
via info@kvnieuwegein.nl en
ledenadministratie@kvnieuwegein.nl

Opgericht 14 januari 1985
Lid van de Raad van Beheer

Erevoorzitter
Cor van Bemmel (2009)
Ereleden
Albert Zuring (1990)
Frans Rietveld (1993)
Jos van Vliet (1998)
Piet Haarmans (2006)
Cor Gerritse (2009)
Kees Blonk (2010)
Jeannette de Geus (2011)

Hoofdsponsor
Prins Petfoods

Bestuur:
Voorzitter
Marinka de Goeij
voorzitter@kvnieuwegein.nl
marinka.degoeij@gmail.com
Secretaris
Annemiek Cazemier
secretaris@kvnieuwegein.nl
Penningmeester
Ingrid Mennes
penningmeester@kvnieuwegein.nl
ING bank: NL18INGB0004821857
t.n.v. Penningmeester K.V.N.
Stuurgroep trainerszaken
trainerszaken@kvnieuwegein.nl
Event team
Alice van Vliet
Locatiecoördinator
Peter vergeer

Redactie
redactie@kvnieuwegein.nl

Ledenadministratie

ledenadministratie@kvnieuwegein.nl
Website en ICT
Bruno van Oers
Marco Kaptijn
webmaster@kvnieuwegein.nl

Locatiebeheerder
beheerder@kvnieuwegein.nl

Barcoördinator
bar@kvnieuwegein.nl

Gedragsdeskundige
Simone van der Hoeven
info@simonevanderhoeven.nl

Hoofdtrainers
Dogfrisbee
Erica Honingh
dog-frisbee@kvnieuwegein.nl

Overige disciplines
Behendigheid
behendigheid@kvnieuwegein.nl
Flyball
trainers.flyball@gmail.com
GH
pup-gh@kvnieuwegein.nl
Hoopers
hoopers@kvnieuwegein.nl
Pre-Obedience (VGG)
preobedience@kvnieuwegein.nl
Obedience (GG)
obedience@kvnieuwegein.nl
Puppytraining
pup-gh@kvnieuwegein.nl
Ringtraining
ringtraining@kvnieuwegein.nl
SBB
sbb@kvnieuwegein.nl

Zoek


Handig
Contributie
Downloads
E-mailadressen
Inschrijven cursussen
Kalender

Puppytraining
Startlicenties
Terreinregels
Verhuur

Kynologen Vereniging Nieuwegein

1 day 10 hours ago

Nog een paar dagen en dan is het zo ver, de behendigheidswedstrijd voor debutanten. De catalogus is gereed en hier te bekijken.
Vanaf 08:00 ben je van harte welkom op het terrein van KVN.
De dag wordt geopend om 08:45 en om 09:00 beginnen de wedstrijden. De prijsuitreiking is om 16:00 uur. Heb je jezelf niet ingeschreven maar heb je nog wel tijd. Kom dan zeker even kijken De wip, band en dubbelsprong worden niet opgesteld in een parcours voor de debutantenklasse. Wedstrijdlocatie: Kynologenvereniging Nieuwegein Galecopperzoom 3 3437 PJ Nieuwegein Keurmeester: Dhr. J.A. Heijboer
https://kvnieuwegein.nl/catalogus-voor-de-behendigheidswedstrijd-voor-debutanten-op-27-mei/

Kynologen Vereniging Nieuwegein

3 weeks 12 hours ago

Vrijwilligers gezocht voor de Debutantenwedstrijd!

De datum van de debutantenwedstrijd 2018 nadert rap! Naast dat wij alle combinaties verwelkomen, verwelkomen wij natuurlijk ook alle vrijwilligers voor die dag. Echter kunnen we altijd nog helpende handen gebruiken! Draag je de behendigheidssport maar ook de KV Nieuwegein een warm hart toe? Meld je dan aan om (een gedeelte van) de dag te komen helpen. Het is geen probleem als je zelf ook ingeschreven hebt om mee te doen aan de wedstrijd, daar houden we met het rooster uiteraard rekening mee.

Aanmelden kan door één van de behendigheidstrainers aan te spreken, berichtje hieronder te plaatsen of te mailen naar debutantenwedstrijd@kvnieuwegein.nl

Tot snel 😀

Nieuws

Catalogus voor de behendigheidswedstrijd voor debutanten op 27 mei

Hilarische Spelletjesdag 2018

Workshop massage bij honden

Vrijwilligers gezocht voor de Debutantenwedstrijd

Debutantenwedstrijd behendigheid

Raadar nr. 6 – maart 2018

Kennismaken met Flyball bij K.V.N.?

Uitnodiging (opfris)training algemene voedingsleer en vers vlees, meld u nu aan!