Kynologenvereniging Nieuwegein

Contact
Kynologenvereniging Nieuwegein
www.kvnieuwegein.nl
Dorpsstraat 12 4124 AM Hagestein
ING bank: NL18INGB0004821857
t.n.v. Kynologenvereniging Nieuwegein
info@kvnieuwegein.nl

Trainingslocatie Galecop

Galecopperzoom 3
3437 PJ  Nieuwegein
030 – 688 00 03
LET OP: DIT TELEFOONNUMMER IS TIJDENS DE
ZOMER- EN WINTERSTOP BUITEN GEBRUIK

Tijdens de zomer- en winterstop kunt u ons bereiken
via info@kvnieuwegein.nl en
ledenadministratie@kvnieuwegein.nl

Opgericht 14 januari 1985
Lid van de Raad van Beheer

Erevoorzitter
Cor van Bemmel (2009)
Ereleden
Albert Zuring (1990)
Frans Rietveld (1993)
Jos van Vliet (1998)
Piet Haarmans (2006)
Cor Gerritse (2009)
Kees Blonk (2010)
Jeannette de Geus (2011)

Hoofdsponsor
Prins Petfoods

Bestuur:
Voorzitter
Marinka de Goeij
voorzitter@kvnieuwegein.nl
marinka.degoeij@gmail.com
Secretaris
Annemiek Cazemier
secretaris@kvnieuwegein.nl
Penningmeester
Ingrid Mennes
penningmeester@kvnieuwegein.nl
ING bank: NL18INGB0004821857
t.n.v. Penningmeester K.V.N.
Stuurgroep trainerszaken
trainerszaken@kvnieuwegein.nl
Event team
Alice van Vliet
Locatiecoördinator
Peter vergeer

Redactie
redactie@kvnieuwegein.nl

Ledenadministratie

ledenadministratie@kvnieuwegein.nl
Website en ICT
Bruno van Oers
Marco Kaptijn
webmaster@kvnieuwegein.nl

Locatiebeheerder
beheerder@kvnieuwegein.nl

Barcoördinator
bar@kvnieuwegein.nl

Gedragsdeskundige
Simone van der Hoeven
info@simonevanderhoeven.nl

Hoofdtrainers
Dogfrisbee
Erica Honingh
dog-frisbee@kvnieuwegein.nl

Overige disciplines
Behendigheid
behendigheid@kvnieuwegein.nl
Flyball
trainers.flyball@gmail.com
GH
pup-gh@kvnieuwegein.nl
Hoopers
hoopers@kvnieuwegein.nl
Pre-Obedience (VGG)
preobedience@kvnieuwegein.nl
Obedience (GG)
obedience@kvnieuwegein.nl
Puppytraining
pup-gh@kvnieuwegein.nl
Ringtraining
ringtraining@kvnieuwegein.nl
SBB
sbb@kvnieuwegein.nl

Zoek


Handig
Contributie
Downloads
E-mailadressen
Inschrijven cursussen
Kalender

Puppytraining
Startlicenties
Terreinregels
Verhuur

Kynologen Vereniging Nieuwegein

3 days 22 hours ago

We denken na om een workshop Dog Dance te organiseren, zou jij hierin interesse hebben?

https://www.youtube.com/watch?v=FbzRYrLOHyc

Kynologen Vereniging Nieuwegein

6 days 9 hours ago

Wat een leuke deugniet!

Wat jammer dat er toch eerst wordt uitgeweken naar even in het nekvel pakken voordat iemand zich realiseert dat het ook op een leuke manier kan....

Hoe vang jij je hond als hij geen zin heeft om te komen?

https://www.nu.nl/249917/video/hond-legt-voetbalwedstrijd-in-georgie-minutenlang-stil.html

Hond legt voetbalwedstrijd in Georgië minutenlang stil

 

Nieuws

Nieuws van de Raad van Beheer