Kynologenvereniging Nieuwegein

Contact
Kynologenvereniging Nieuwegein
www.kvnieuwegein.nl
Dorpsstraat 12 4124 AM Hagestein
ING bank: NL18INGB0004821857
t.n.v. Kynologenvereniging Nieuwegein
info@kvnieuwegein.nl

Trainingslocatie Galecop

Galecopperzoom 3
3437 PJ  Nieuwegein
030 – 688 00 03
LET OP: DIT TELEFOONNUMMER IS TIJDENS DE
ZOMER- EN WINTERSTOP BUITEN GEBRUIK

Tijdens de zomer- en winterstop kunt u ons bereiken
via info@kvnieuwegein.nl en
ledenadministratie@kvnieuwegein.nl

Opgericht 14 januari 1985
Lid van de Raad van Beheer

Erevoorzitter
Cor van Bemmel (2009)
Ereleden
Albert Zuring (1990)
Frans Rietveld (1993)
Jos van Vliet (1998)
Piet Haarmans (2006)
Cor Gerritse (2009)
Kees Blonk (2010)
Jeannette de Geus (2011)

Hoofdsponsor
Prins Petfoods

Bestuur:
Voorzitter
Marinka de Goeij
voorzitter@kvnieuwegein.nl
marinka.degoeij@gmail.com
Secretaris
Annemiek Cazemier
secretaris@kvnieuwegein.nl
Penningmeester
Ingrid Mennes
penningmeester@kvnieuwegein.nl
ING bank: NL18INGB0004821857
t.n.v. Penningmeester K.V.N.
Stuurgroep trainerszaken
trainerszaken@kvnieuwegein.nl
Event team
Alice van Vliet
Locatiecoördinator
Peter vergeer

Redactie
redactie@kvnieuwegein.nl

Ledenadministratie

ledenadministratie@kvnieuwegein.nl
Website en ICT
Bruno van Oers
Marco Kaptijn
webmaster@kvnieuwegein.nl

Locatiebeheerder
beheerder@kvnieuwegein.nl

Barcoördinator
bar@kvnieuwegein.nl

Gedragsdeskundige
Simone van der Hoeven
info@simonevanderhoeven.nl

Hoofdtrainers
Dogfrisbee
Erica Honingh
dog-frisbee@kvnieuwegein.nl

Overige disciplines
Behendigheid
behendigheid@kvnieuwegein.nl
Flyball
trainers.flyball@gmail.com
GH
pup-gh@kvnieuwegein.nl
Hoopers
hoopers@kvnieuwegein.nl
Pre-Obedience (VGG)
preobedience@kvnieuwegein.nl
Obedience (GG)
obedience@kvnieuwegein.nl
Puppytraining
pup-gh@kvnieuwegein.nl
Ringtraining
ringtraining@kvnieuwegein.nl
SBB
sbb@kvnieuwegein.nl

Zoek


Handig
Contributie
Downloads
E-mailadressen
Inschrijven cursussen
Kalender

Puppytraining
Startlicenties
Terreinregels
Verhuur

Kynologen Vereniging Nieuwegein

2 days 4 hours ago

Aanstaande vrijdagavond 14 december zal om 20:00 uur de diploma en prijsuitreiking plaatsvinden van seizoen 2018-II. Iedereen die aan één van de cursussen heeft deelgenomen is van harte welkom om zijn diploma in ontvangst te nemen.

Na het officiële gedeelte is er alle ruimte om terug te kijken naar de gebeurtenissen tijdens de lessen.

Tot vrijdag!

Op zaterdag zal de inschrijving open gaan voor het seizoen 2019-I.
We gaan op dat moment gebruikmaken van iets gewijzigde inschrijfformulieren en onze nieuwe software
voor de ledenadministratie. Voor het schakelen tussen de oude en nieuwe manier is iets meer tijd nodig, daarom niet vrijdagavond maar pas in loop van de zaterdag.

Zodra de inschrijving is geopend zal hier een berichtje van verschijnen op de Website en op Facebook

Kynologen Vereniging Nieuwegein

3 days 11 hours ago

Altijd al een keer samen met je hond een biertje willen drinken?

https://www.biernet.nl/nieuws/brewdog-lanceert-subwoofer-ipa-hondenbier

Brewdog lanceert hondenbier | SubWoofer IPA

 

Nieuws

Diploma uitreiking seizoen 2018-II

De nieuwste editie van Raadar, de nieuwsbrief van de Raad van Beheer, is gepubliceerd. 

Snuffelworkshop Flyball

Deze winter extra Hooperslessen

Kynologenclub Culemborg e.o. organiseert in 2019 de cursus BFH (oud KK1)