Kynologenvereniging Nieuwegein

Contact
Kynologenvereniging Nieuwegein
www.kvnieuwegein.nl
Dorpsstraat 12 4124 AM Hagestein
ING bank: NL18INGB0004821857
t.n.v. Kynologenvereniging Nieuwegein
info@kvnieuwegein.nl

Trainingslocatie Galecop

Galecopperzoom 3
3437 PJ  Nieuwegein
030 – 688 00 03
LET OP: DIT TELEFOONNUMMER IS TIJDENS DE
ZOMER- EN WINTERSTOP BUITEN GEBRUIK

Tijdens de zomer- en winterstop kunt u ons bereiken
via info@kvnieuwegein.nl en
ledenadministratie@kvnieuwegein.nl

Opgericht 14 januari 1985
Lid van de Raad van Beheer

Erevoorzitter
Cor van Bemmel (2009)
Ereleden
Albert Zuring (1990)
Frans Rietveld (1993)
Jos van Vliet (1998)
Piet Haarmans (2006)
Cor Gerritse (2009)
Kees Blonk (2010)
Jeannette de Geus (2011)

Hoofdsponsor
Prins Petfoods

Bestuur:
Voorzitter
Marinka de Goeij
voorzitter@kvnieuwegein.nl
marinka.degoeij@gmail.com
Secretaris
Annemiek Cazemier
secretaris@kvnieuwegein.nl
Penningmeester
Ingrid Mennes
penningmeester@kvnieuwegein.nl
ING bank: NL18INGB0004821857
t.n.v. Penningmeester K.V.N.
Stuurgroep trainerszaken
trainerszaken@kvnieuwegein.nl
Event team
Alice van Vliet
Locatiecoördinator
Peter vergeer

Redactie
redactie@kvnieuwegein.nl

Ledenadministratie

ledenadministratie@kvnieuwegein.nl
Website en ICT
Bruno van Oers
Marco Kaptijn
webmaster@kvnieuwegein.nl

Locatiebeheerder
beheerder@kvnieuwegein.nl

Barcoördinator
bar@kvnieuwegein.nl

Gedragsdeskundige
Simone van der Hoeven
info@simonevanderhoeven.nl

Hoofdtrainers
Dogfrisbee
Erica Honingh
dog-frisbee@kvnieuwegein.nl

Overige disciplines
Behendigheid
behendigheid@kvnieuwegein.nl
Flyball
trainers.flyball@gmail.com
GH
pup-gh@kvnieuwegein.nl
Hoopers
hoopers@kvnieuwegein.nl
Pre-Obedience (VGG)
preobedience@kvnieuwegein.nl
Obedience (GG)
obedience@kvnieuwegein.nl
Puppytraining
pup-gh@kvnieuwegein.nl
Ringtraining
ringtraining@kvnieuwegein.nl
SBB
sbb@kvnieuwegein.nl

Zoek


Handig
Contributie
Downloads
E-mailadressen
Inschrijven cursussen
Kalender

Puppytraining
Startlicenties
Terreinregels
Verhuur

Kynologen Vereniging Nieuwegein

2 months 1 week ago

De nieuwste editie van Raadar, de nieuwsbrief van de Raad van Beheer, is gepubliceerd. Raadar nr. 8/2018 Special Dag van de Hond Met deze keer een foto impressie van de activiteiten bij de aan gesloten verenigingen.
https://kvnieuwegein.nl/raadar-nr-8-2018-special-dag-van-de-hond/

Raadar nr. 8/2018 Special Dag van de Hond

Kynologen Vereniging Nieuwegein

2 months 1 week ago

Afgelopen zondag is tijdens de algemene leden vergadering Mirjam van Ewijk benoemd tot Lid van Verdienste. Mirjam is ruim 25 jaar actief binnen de vereniging, ze heeft heel veel functies bekleed. Mirjam van harte gefeliciteerd met deze prachtige titel. We zijn erg blij met je geweldige inzet! Hieronder de speld die ze bij de huldiging heeft ontvangen!
https://kvnieuwegein.nl/mirjam-van-ewijk-is-benoemd-tot-lid-van-verdienste/

Kynologen Vereniging Nieuwegein

2 months 2 weeks ago

Afgelopen zondag 27 mei is er bij KVN een Debutantenwedstrijd georganiseerd. Het is een zeer succesvol evenement geweest. We hadden prachtig weer en vele bezoekers. Er waren erg veel medewerkers in touw om er een geslaagde dag van te maken. Vanaf deze kant iedereen nogmaals bedankt voor de inzet.
Er is een heel album met foto's toegevoegd, heb jij nog leuke foto's gemaakt deel ze dan even, dan kunnen we die ook toevoegen.
https://kvnieuwegein.nl/alle-fotos-van-de-debutanten-wedstrijd-van-zondag-27-mei/

Nieuws

Workshop Agility door Lise-Irene Hansen

Raadar Special – World Dog Show 2018

25 augustus Klussendag bij KVN

Zondag 26 augustus een U.F.O Dogfrisbee wedstrijd plaats bij KVNieuwegein

Vacature Bar

Vacature Event-team

Vacature redactie

De laatste plekjes bij Hoopers en Frisbee

De nieuwste editie van Raadar

Nazomerwandeling